Yerli Oyun Solarix Devrim Yapacak

Yerli oyun Solarix ile alakalı olarak internet üzerinde herhangi bir haber okudunuz mu? Ya da teknolojik gelişmeleri ne kadar yakından takip edersiniz? Ülkemizin son dönemlerde teknolojik anlamda birçok ülkeye nazaran daha hızlı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi bizlere o kadar iyi seçenekler ve imkanlar sunuyor ki şaşırmamak imkansız. Zira zaman içerisinde elde edilecek olan bazı seçenekler o kadar önemli imkanları bizlere sunar ki altyapı anlamında da geleceğe yönelik fikirler verir. Artık bilgisayar oyunları sektöründe de tavan yapıyoruz.

Solarix
Solarix

Solarix, tamamı ile yerli üretim olan mükemmel ötesi bir bilgisayar oyunu olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde resmi olarak satışa çıkarılacak. Action ve korku üzerine hazırlanmış birçok farklı bilgisayar oyunu var ancak bunların herhangi bir amacı olmadığı gibi çoğu zaman TÜRKÇE dil seçeneği olsa da çok daha iyi bir şekilde oyunu anlasak diye içimizden sürekli geçiririz doğru mu? İşte yerli yazılımcılar bu anlamda mükemmel bir seçenek üzerine durarak harika bir oyun yaptılar.

Solarix Game
Solarix Game

Oyunumuzda kullanılan grafikler o kadar profesyonel bir şekilde kurgulanmış ki birkaç sene içerisinde belki de sektörün en iddialı ve en çok beğenilen oyunlardan birisi olarak dikkatleri çeker diyebiliriz. Oyunumuz yerli olduğu için ayrıca ilgi çekiciliği çok yüksek olduğu gibi bu tarz yapımlara zaman ayırmak ve ülkemiz gelişiminin ulaştığı son noktayı görmemiz de mükemmel seçenekleri bizlere sunuyor. Oyunumuzun zaman içerisinde ne denli bir başarı elde edebileceği muamma ancak ben tanıtım videolarından da oldukça etkinlendim diyebilirim.

Yerli Oyun Solarix
Yerli Oyun Solarix

Oyunumuzun yukarıdaki resimlerini incelediğiniz zaman az çok ne kadar kaliteli olduğunu da rahatlıkla görebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Oyunumuzda kullanılan grafiklerin bu denli özenilir olması ve dünya geneli için satılabilir formatta bir projenin geliştirmesi de ayrıca takdir edilebilir noktalardan birisi durumunda. Oyunumuzun tanıtım videoları hem TÜRKÇE hem de yabancı dillerde çekildiği için şuan dünya genelinden birçok kişi tarafından izlenen ve benimsenen bir oy dun türü olarak da dikkat çekti, şoktayız çünkü başarı yakında.

Oyunumuzun tanıtım videosunu izlediğim zaman aslında kendimi bir nevi gururlanmış hissettim. Bizlerde yakında GTA 5 serisi gibi efsaneleşen oyunlar geliştirebilir ve bunu dünya genelinde satabilirsek ülkemize en azından büyük bir finansman sağlayabilir ve devlet organlarının da bu tip projeleri desteklemesine de yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir