Android İçin Özel Bilgilerinizi Saklamaya Yarayan En İyi Uygulamalar

Android İçin Özel Bilgilerinizi Saklamaya Yarayan En İyi Uygulamalar

Telefonlarımızda yer alan özel bilgilerimizi sadece kilit yöntemi ile saklamak ne kadar sağlıklı olabilir ki ? Cihazlarımızda yer alan ve her an bizimle hareket halinde olan özel verileri daha güvende tutmaya yarayan birkaç uygulama ile android cihazınızdaki verileri her daim güvende tutmak mümkün. İşte o uygulamalar :

Andrognito

Hem çok kullanışlı hem de bir o kadar güzel bir uygulama olan Andrognito sayesinde cihazınızdaki içeriği şifrelerken aynı zamanda görünürlüğü de yok edebiliyorsunuz. Bu uygulama en çok kullanılan uygulamalar listesinde de gözükmediğinden, cihaz içindeki resimlerinizi,videolarınızı ve daha fazla bir çok dosyayı güvenle saklama rahatlığı sunuyor.

Andrognito-apk

Smart Hide Calculator

Smart Hide Calculator uygulamasını açtığınızda karşınıza bir hesap makinesi çıkıyor. Bu hesap makinesine şifrenizi yazıp eşittir tuşuna bastığınız zaman, tüm bilgilerinz burada saklanmış oluyor.

Oldukça kullanışlı ve akıllıca bir uygulama olan Smart Hide Calculator ile belirlediğiniz şifreyi biraz uzunca seçmeniz ulaşılmasını zorlaştıracağından, bilgileri saklama açısından daha da yararınıza olacaktır.

smart-hide-calculator-apk

AppLock

Bu uygulama ile android cihazınızda yer alan tüm uygulamalara ayrı ayrı şifre koymak mümkün. Daha çok ekran kilidi kullanmayanların işine gelecek bir veri saklama uygulaması.

AppLock ile cihazınızı kendinize özel bir hale getirebilmek mümkün. Mesela gelen aramalar ya da erişim ayarlarınızda seçeneklerle geliştirmeye gidebiliyorsunuz böylece cihazınızı kendinize göre ayarlamanız kolaylaşıyor.

app-lock-app-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir