Kuralsızlar Dans Filmi Sevenler için Mükemmel

Kuralsızlar filmi, sizlere son dönemde önerebileceğim en ilgi çekici filmlerden birisi olarak da dikkatleri çekecektir. Sizlere zaman içerisinde birçok film tanıttık ve tabi ki yine bu filmleri tanıtmaya devam edeceğiz ancak zaman içerisinde bu filmleri sizlere sunarken de en ilgi çekici seçenekler hakkında da bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmak amacı içerisindeyiz. Şimdi sizlere son dönemde izlediğim en güzel filmlerden birisi hakkında detayları sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. En azından önerimiz olacak.

Kuralsızlar
Kuralsızlar

Antonio Banderas filmleri içerisinde bence en iyilerinden birisi olarak gösterilebilecek olan filmlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Modern dans ustası Pierre adındaki bir adam, zaman içerisinde dans okulunda kendi öğrencilerine eğitimler vermektedir. Ancak buranın maddi anlamda sıkıntıları da çok fazladır fakat Pierre tam bir dans aşığıdır ve dansın insanların hayatını bir anda çok farklı yönlere itebileceği ile alakalı düşünceler beslemektedir. Bunu da kendine kanıtlamanın amacı içerisine girmiştir. Bunun için bir şeyler yapmanın amacı içerisine girmekteyiz.

Take The Lead
Take The Lead

Pierre, bir okulda dans eğitimi vermenin amacı içerisindedir. Bir okula gider ve türlü zorluklar ile ikna eder. Müdür, gönülsüz olarak okulun en haşere öğrencilerini ve laf anlamaz gençlerini eğitebileceğini söyler. Kendisi de bunu koşulsuz şartsız bir şekilde kabul eder ve kısa zaman içerisinde bu sınıfa girerek derslere başlar. Öğrenciler tabi ki haşere kişiliklerini kısa bir zaman dilimi içerisinde gösterirler ve öğretmenin tamamen zıttına giderler. Ancak Pierre, bu konuda tamamı ile inatçı bir kişiliktir.

Kuralsızlar Pierre
Kuralsızlar Pierre

Pierre çok kibar bir adamdır ve zaman içerisinde haşere gençlere o kadar büyük dersler vermiştir ki kısa zaman içerisinde öğrenciler bu yolda adımlar atmaya başlar. Nitekim zaman içerisinde öğrencilere aynı zamanda büyük bir turnuva ayarlar ve aşvuru ücretini dahi kendi cebinden ödeyerek bu borcun içerisinde öğrencilere uğruna savaşacağı bir seçenek sunmak ister. Nitekim bu konu ile alakalı olarak da öğrenciler çok daha istekli hale gelir. Dans konusuna tutkulu bir hale de gelmektedirler.

Zaman içerisinde turnuva yaklaşır ve öğrenciler bu turnuvaya hazırlar mı, değiller mi? Bunu filmi izlediğiniz zaman anlayabileceksiniz. Gerçekten ilgi çekici ve bir o kadar da etkileyici filmlerden birisi diyebilirim. İzleyin, pişman olmayacağınızın da garantisini verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir