Tek Bir Android Cihazdan Çoklu İnstagram Hesabı Nasıl Yönetilir?

İnstagram kullanıcılarının özellikle de blog yöneticilerinin kanayan yarası olan çoklu hesap yönetimi, Twitter üzerinden kolaylıkla yapılabilirken maalesef aynı özellik instagram üzerinden sunulmamış.

Aynı android telefon üzerinden çoklu instagram hesabı yönetebilmek elbette büyük kolaylık olacak. Peki bunu nasıl yapacaksınız ?

Öncelikle belirtmek gerekir ki, uygulamanın kendisinde maalesef böyle bir durum için izin bulunmuyor. Ancak android kullanıcısı iseniz, çoklu instagram hesabı yönetme konusunda şanslı gruptansınız ! Çünkü maalesef İOS için de böyle bir kolaylık söz konusu değil.

Android telefon kullanıcıları için, cihazlarında iki instagram hesabını aynı anda nasıl kullanacakları konusuna gelince;

Öncelikle özel olarak geliştirilmiş instagram id ’leri değiştirip telefonunuza iki instagram kurabileceğimiz android uygulamasını indirmeniz gerekli. Telefonlarınıza dışarıdan apk dosyası kurmak için, ilk olarak telefon ayarlar menüsünden güvenlik, oradan da bilinmeyen kaynakları aktif etme işlemi yapılmalı. Sonrasında orijinal instagram hesabınızda olduğu gibi tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için android cihazınıza Instwogram uygulaması apk dosyasını indiriyorsunuz.  Uygulamayı indirdikten sonra telefona kurup, 2. İnstagram hesabınız ile giriş yapmanız yeterli !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir