Star Wars Filmlerinin Tamamı Google Play ‘de !

Star Wars hayranlarına müjde! Galaxy’nin en sevilen adamı, serinin müdavimleri tarafından yerlere göklere sığdırılamayan en güzel adamımız Darth Vader ile birlikte hep güzel hatırladığımız Star Wars efsanesi şimdi tüm filmleriyle birlikte elinizin altında olacak! Nasıl mı? Tabi ki teknolojinin en güzel nimetlerinden biri sayesinde : Google Play.

Hem sıkı bir Star Wars hayranı hem de android kullanıcısı iseniz, artık serinin tüm filmlerine tek bir çatı altından kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Bunu nasıl yapacaksınız? konusuna gelince cevabı çok basit; 10 Nisan 2015 itibarı ile  Star Wars filmlerinin tamamı Google Play Store’ da satışa sunulacak. Sizler de artık elinizin altında olacak bu efsaneye rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Serinin en özel sahneleri ile birlikte yönetmenin seçtiği bölümlerin de yer alacağı bu efsane pakette, “A New Hope,” “The Empire Strikes Back,” “Return of the Jedi,” “The Phantom Menace,” “Attack of the Clones” ve “Revenge of the Sith” gibi filmler bulunuyor.

Eğer siz de sıkı bir Star Wars hayranıysanız “android gibisi yok canım” deyimini bu haberden sonra bol bol kullanırsınız artık.

Şimdiden iyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir