İçinizi Isıtacak Bir Mekan : Dem Bebek

Dem Cafe 63 Çeşit Çay ile Bebek Şubesini de Açtı

Türk çayının dışında farklı çay denemek isteyenler ve poşet çayın dışında lezzetler arayanlar için tabiri caizse, hızır gibi yetişen bir mekandı Dem Cafe. İlk şubesi Karaköy’de, minik ve sundukları çaylar gibi sıcacık olan Dem, yeni şubesini de geçtiğimiz aylarda İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Bebek’te açtı.

Üç çeşit Türk çayının yanında beyaz çay, yeşil çay, oolong çayı, siyah çay, füme çay, mayalanmış çay, kırmızı çay ve bitki çayları ile misafirlerine 63 çeşit çay sunuyor Dem Bebek. Tabi çayların yanında olmazsa olmaz atıştırmalıklar da mevcut menüde. Hatta çalışanlar size hangi çay ile hangi atıştırmalığın yakışacağı hakkında yardımcı bile oluyorlar. Size de sadece bu lezzetlerin tadını çıkarmak düşüyor.

Mekanın dekorasyonu da çayları gibi sıcacık. Hem modern hem de antika çizgiler kullanılarak müthiş bir uyum yakalanmış desek abartmış olmayız.

dem-bebek

Dem Bebek’te çay fiyatları çayın sınıfına ve demlik ya da bardak istemenize bağlı olarak değişiyor. Oolong Çayı ‘nın demliği 20 TL. Diğerleri ise 17-23 TL arasında değişiyor.

dem-cafe-bebek

Boğaz ’ın hemen yanı başında, Bebek ’in karmaşasından uzak, samimi ve huzurlu bir kaçamak yapmak isteyenlerin yeni durağı olan Dem Bebek ile Boğaz ‘da artık Çay rüzgarları da esecek bizden söylemesi…

Adres:

Bebek Mah. Selçuk Sok. No:7 İstanbul

1 thoughts on “İçinizi Isıtacak Bir Mekan : Dem Bebek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir