Galata ‘nın Manzaralı Güzeli Konak Cafe

Galata ‘nın Manzaralı Güzeli Konak Cafe

Galata Kuledibi ‘nde yer alan Konak Cafe eşsiz İstanbul Manzarası ve lezzetli menüsüyle misafirlerine iyi bir alternatif sunuyor.

Galata Kulesi ‘nin hemen alt sokağında yer alan Konak Cafe, kendinizi rahat hissedeceğiniz nezih mekanlardan diyebiliriz. Binanın en alt katı pastane olarak hizmet veriyor. Bu kısma girdiğiniz an o muhteşem pasta ve kurabiyelerle karşılaşıyorsunuz ve iştahınız tavan yapıyor doğrusu…

Pastanenin yanındaki küçük girişten girdiğinizde de asansör ile en üst kattaki cafe bölümüne geçiyorsunuz ki olay kesinlikle burada başlıyor. İşte karşınızda Konak Cafe ‘nin Terasından muhteşem İstanbul Manzarası !

Konak Cafe ‘nin bir yanından Boğaziçi, Haliç, Süleymaniye manzarasını bir yanından da Galata Kulesi ‘ni görmek mümkün. Bu mekan, eşsiz manzarasıyla gönlümüzde taht kuran mekanlardan!

Mekanın iç dekorasyonu da oldukça kendine has, oldukça güzel. Antikalar, eski stil kadife koltuklar göze çarpan eşyalar arasında ve mekana farklı bir hava katmaya yetmiş…

Genç, yaşlı, turist her türlü insanın geldiği Galata Konak Cafe ‘de Dünya Mutfağı ‘ndan ızgara, salata, makarna ve pasta çeşitlerini bulmak mümkün. Lezzetli bir menüleri olduğunu belirtelim. İster ana yemek için, ister çayınızın yanına o güzel pasta veya kurabiyelerden alarak, isterseniz de açık büfe kahvaltı ile doyumsuz manzaranın tadını çıkarmaya gidebileceğiniz harika bir mekan.

Mekanın Fiyatları da manzara ve lezzetleri düşünürsek makul denilebilecek seviyede. Eğer hala keşfetmediyseniz, Galata ‘nın muhteşem manzaralı bu güzel cafe ‘sine mutlaka uğrayın diyoruz.

Afiyetle…

Galata Konak Pasta & Cafe Adres :

Bereketzade Mah. Hacı Halil Sok. No: 2 Kuledibi/ Beyoğlu

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir