Kadıköy Simit Sarayı Yılların Vazgeçilmez Mekanı

Kadıköy Simit Sarayı bölgenin en çok tercih edilen sabah kahvaltısı mekanlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bildiğim kadarı ile Simit Sarayı markasının ilk şubelerinden birisi ve ben yıllar önce İstanbul’da yaşarken sürekli olarak ailem ve arkadaşlarım ile oraya giderdik. Nitekim kısa bir zaman dilimi içerisinde hızlı bir şekilde dünyaya açılan markalardan birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başardı. Hal böyle olunca insanların ağızdan ağıza taşıdıkları mükemmel bir lezzet mekanı olarak da dikkat çekti. Adı üstünde SİMİT SARAYI.

Simit Sarayı
Simit Sarayı

Simit Sarayı şubeleri Kadıköy merkezden başlayarak hızlı bir şekilde ülkemizin dört bir yanına dağıldı ve gittiği her yerde o kadar fazla ilgi gördü ki buna inanmak son derece güç bir hal aldı. Nitekim bugün televizyon reklamlarında da izlediğimiz üzere dünyanın en büyük ülkelerine de şubeler açarak insanları Türk simit lezzeti ile buluşturan bir marka haline geldi. Enteresandır ki her zaman taze ürünler bulabiliyor ve simitte hep aynı lezzeti yakalayabilme şansına da sahip olabiliyoruz.

Simit Sarayı Menü
Simit Sarayı Menü

Simit Sarayı’nın Nesi Güzel?

Öncelikle simit ile alakalı olarak aklınıza gelebilecek ne kadar lezzet hayali var ise hepsini bu firmanın mağazalarında bulabiliyorsunuz. Burger King firmasını ele alın. Nasıl ki et ile alakalı aklımıza gelebilecek tüm şekilleri bizlere sunuyorlar ise simit ile hayal edebileceğiniz tüm lezzet kombinleri ile alakalı ürünleri Simit Sarayı şubelerinde bulabilme şansına da sahip oluyorsunuz. Lezzetlerinde daima özgünlüğü benimseyen ve her zaman için insanların beğenebileceği ürünler üzerine yoğunlaşan firma, zamanla yaygınlık düzeyini doruk noktalara ulaştırdı.

Simit Sarayı Arda Turan
Simit Sarayı Arda Turan

Simit Sarayı reklam yüzü olarak son dönemlerde dünya gündemine oturmuş ve Türk futbol tarihinin belki de en iyi oyuncularından birisi olan Arda Turan‘ı kullanıyor. İnsanların çok sevdiği bu isim reklamlarda son dönemde Burcu Esmersoy gibi yine sevilen bir isim ile Simit Sarayı’nın bir dünya markası haline gelişinin tüm özelliklerini reklamlarda bizlere sunuyor. Aslında milli gururumuz hem Arda Turan hem de Simit Sarayı olarak nitelendirilebilir bu reklamlar sayesinde.

Her geçen gün ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına yayılmaya devam eden bu mükemmel firmanın ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Kadıköy Simit Sarayı ise denize nazır mükemmel manzarası ile sabah kahvaltılarınızın ya da arkadaşlarınız ile toplantılarınızın en sevilen mekanlarından birisi olarak diyebilirim. İstanbul’lu okuyucularımız mutlaka değerlendirmeliler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir