Teknolojiye Atarlanan Adam’ı Duydunuz Mu?

Teknolojiye Atarlanan Adam, günümüz internet piyasasının son dönemlerde ki en popüler isimlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyüyen teknoloji piyasasında bu tarz bir karakterin kısa zaman içerisinde adından sıklık ile söz ettirmesi aslında her anlamda mükemmel seçeneklerin ortaya çıkması anlamına geliyor. Ülke olarak yeni nesil teknolojilere fazlası ile ayak uydurma konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz diyebilirim. İşte bu karakter de kısa zaman içerisinde kalitesini ortaya koyuyor.

Teknolojiye Atarlanan Adam
Teknolojiye Atarlanan Adam

Webtekno projesi olarak hayata geçirilen ve kısa zaman içerisinde fenomen haline gelen bir karakterdi TAA. Kendisi birçok kişinin ya da kurumun yaptığı gibi akıllı cihazların incelemelerini videolar ile yapıyor ve bunu online ortamda bizler ile Youtube üzerinden paylaşıyor. Tabi ki web siteleri üzerinden de. Ancak onu meşhur eden birkaç önemli unsur var. Birincisi incelediği telefonları en sonunda mutlaka sağa sola fırlatıyor. Kısacası teknolojik ürünlere karşı bir atarı olduğu gerçekten doğru.

TAA
TAA

Kendisine incelenmesi için gelen telefonları kırıyor, parçalıyor ve en ufak mikro çip sistemine varana kadar çıkarıyor. Üstelik ürünü anlatırken küfür edebiliyor, samimi bir şekilde espriler yapıyor ve okuyucunun sıkılacağı hemen hemen tüm seçeneklerden kaçınıyor. Bundan bir süre öncesine kadar yüzü gizliydi ve birçok kişi bu adamın nasıl bir tipi olduğunu fazlası ile merak ediyordu. Turkcell ödülleri Youtube kategorisinde gelen birinciliğin ardından gizliliğini tamamı ile ortadan kaldırarak tüm soru işaretlerine de aslında en büyük yanıtı vermiş oldu.

TAA Haber
TAA Haber

Drop Test ile meşhur olan ve telefonların üzerinden araba ile dahi geçerek sağlamlığını denemekten çekinmeyen bu adamın gerçek adı Ekin Kollama. Şuan internet üzerinde çok büyük bir fenomen olarak dikkat çekiyor ve videoları binlerce kişi tarafından izlenerek yorumlanıyor. Özellikle Orkun Işıtmak ile yaptığı iddia oyunları o kadar ilgi çekici hale geliyor ki kendisinin neden bu denli fenomen olduğunu rahatlıkla anlayabilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Kısacası internet ortamının efsanelerinden birisi olduğunu söylemek de mümkün.

Ekin Kollama
Ekin Kollama

Bu tarz projeleri sonuna kadar desteklemek gerekiyor. Samimi ve gerçekten insanların sıkılmamasını sağlayacak bu tarz projeler zaman içerisinde el üstünde tutulmaya başlandı. Dolayısı ile mükemmel ötesi seçenekler daha kısa zaman içerisinde bizlere sunulabilir. TAA’ya buradan selam olsun…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.