Teen Wolf En Popüler CNBC-E Dizileri Arasında

Yabancı dizilere ilgi duyan insanların son dönemde en çok takip ettikleri dizilerin başında Teen Wolf geliyor. Amerikan yapımı fantastik tarzda ki dizilerden birisi olan bu mükemmel yapım son derece farklı içeriği ile dikkat çekiyor. Tabi ki bizlere bir nevi geçmişi çağrıştırıyor. Ülkemizde yabancı dizi dediğimiz zaman tek bir kanal dikkat çekiyor. CNBC-E dizileri içerisinde yer alan bu mükemmel yapımın yeni bölümleri henüz çekilme safhasında olduğundan dolayı yayınlanmıyor ancak yeni sezon yakında başlayacak ve izleyicilere sunulacak.

Teen Wolf
Teen Wolf

Adından da anlayabileceğiniz üzere Türkça karşılığı Genç Kurt olan bu dizinin içerisinde kurt adamlar cirit adıyor. Bir zamanlar Jack Nicholson tarafından canlandırılan ve efsaneleşen kurt adam karakterinin daha genç bir nesil tarafından karşımıza çıkışının hikayesi olarak da niteleyebiliriz bu diziyi Kısacası her anlamda fark yaratan ve ilgi çekiciliği bulunan diziler arasında yer alıyor. Amerika’da en çok hasılat yapan dizilerden birisi olarak dikkat çektiğinden dolayı sürekli olarak devam ettirilen bir dizi durumunda.

Genç Kurt
Genç Kurt

Teen Wolf Dizisinin Nesi Güzel?

Öncelikle günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş olan mükemmel bir yapım. Genç oyuncuların hayat verdiği karakterlerin kısa zaman içerisinde markalaşması ile dilden dile yayılan mükemmel bir yapım. Scott Mccall (Tyler Posey), genç bir öğrenciyken hiç anlamadığı şekilde bazı yeteneklerinin ortaya çıkmaya başladığını fark eder. Zaman içerisinde dolunay çıktığı zamanlarda kurt adama dönüşmeye başlayan bu kişinin hayatı birçok farklı nedenden dolayı değişir. Bu yetenek bir eşsizlik belirtisi değildir ve kendisi gibi daha farklı kurt insanlar da vardır.

Teen Wolf Resim
Teen Wolf Resim

Derek Hale (Tyler Hoechlin), yine Scott gibi bu duruma gençliğinde yakalanmış ancak zaman içerisinde deneyim edinmiş ve kendini kontrol etmiş bir kurt adamdır. Bu anlamda Scott’a yardım edecek ve aynı zamanda belli başlı konularda en büyük yardımcılarından birisi olacaktır. Scott, aynı zamanda normal bir yaşam sürdürmek zorundadır ve sevdiği kız olan Allison Argent (Crystal Reed)’i kötülüklerden korumak zorundadır. Ancak bu kendisinde büyük bir zaaf ve duygusal açıklar vermesine neden olur.

Tyler Posey
Tyler Posey

2011 yılında çekimlerine başlanan bu mükemmel dizi hala dur durak bilmeden izleyicilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Benim şahsen severek izlediğim ve takip ettiğim dizilerden birisi durumunda. Yeni sezonun başlamasını heyecan ile bekliyor ve imkanı olan herkese ilk sezondan itibaren izlemelerini tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.