HTC One M9 Dünya Mobil Kongresinde Tanıtılacak

Merak ile beklenen HTC One M9 ile alakalı bazı detayların Amerika teknoloji web sitelerinde açıklandığını gördüm. Bildiğimiz gibi artık akıllı telefon sektöründe çok hızlı gelişmeler yaşanıyor ve markalar birbirlerine üstünlük kurabilmek için fazlası ile çaba harcıyorlar. Ben şahsen HTC markasının telefonlarını uzun bir süre kullanmış kardeşiniz olarak mutlaka tavsiye edebilirim. Merak ile tanıtımının yapılmasını beklediğim ürünler arasında yer alan M9 modelinin kısa bir süre içerisinde tanıtılacağı haberi şahsen beni memnun etti. Mükemmel bir telefonun geldiği yönünde haberler okuyorum.

HTC One M9
HTC One M9

Dünya mobil kongresi de hızla yaklaşıyor. Markalar, bu kongre için tanıtımı yapacakları yeni ürünlerinin hazırlıklarına şimdiden başladılar. Bu hazırlıklar zaman içerisinde o kadar belirgin bir şekilde ortaya çıktı ki yabancı kaynakları takip ederek telefonların özellikleri ile alakalı olarak da bilgi sahibi olabilme şansımız oluyor. Bu mükemmel telefonun üretimine başlandığından dolayı bazı kaynaklar cihazın teknik özellikleri ile alakalı olarak tüm verilere erişmişler. Uzun bir süredir bu ürün için bekliyorlar ve zannediyorum ki beklediklerine de değecek.

HTC One M9 Concept
HTC One M9 Concept

HTC One M9’un Nesi Güzel?

Henüz elimize almadığımız ve kullanmadığımız için net bir yorum yapmak zor. Ancak teknik özellikleri akabinde birkaç farklı yorumda bulunabilirim. Apple iPhone 6 ve Samsung Galaxy Note Edge isimli cihazlardan sonra piyasaya sunulacak yeni rakip cihaz olacak. Cihazda kamera özellikleri ve performans hat safhada olacak ve içerisinde yeni nesil mobil donanımları barındıracak. Aynı zamanda Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip olacağından dolayı çok daha mükemmel bir performansı bizlere sunacak.

HTC One M9 İmage
HTC One M9 İmage

HTC One M9 özellikleri internet üzerinde şimdiden yer almaya başladı. Henüz net olarak tüm özellikleri açıklanmasa da mükemmel bir akıllı telefon kısa zaman içerisinde piyasada olacak ve rekabet çok daha fazla kızışacak kanısındayım. Öncelikli olarak elimize geçen bu özellikler ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek istiyorum.

  1. Qualcomm SnapDragon 810 İşlemci Modeli
  2. Dolby Digital 5.1 Stereo Ses Teknolojisi
  3. Sense 7 Arayüz Modeli
  4. 20 Megapiksel Arka Kamera
  5. UltraPixel Selfie Çözünürlüklü Ön Kamera
  6. Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi

şuan için açıklanmış olan birkaç önemli özelliği. Geri kalan tüm detayları kısa bir zaman içerisinde Dünya Mobil Kongresi içerisinde detayları ile görebilme şansına sahip olacağız. Bu özelliklerde bir telefon mutlaka 2000 TL civarında olacaktır. Bu da aslında bütçeleri zorlayacak olan bir telefon olduğu anlamına geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.