Apple TV Receiver Resmen Satışta

Apple TV projesi ile birlikte yeni bir sektöre daha giriş yapan ve insanların beğenisini kazanmayı hedefleyen Apple şirketi artık televizyonlara da sağlayıcılık yapacak. Samsung şirketi gibi alanını daha farklı yerlere kaydırıp beyaz eşya üretimi için kendini çok fazla kasmayan ve her anlamda insanların beğenisini kazanan Apple şirketinin yeni ürününü bu yazımızda tanıtıyoruz. Uydu sistemlerini insanlara en iyi şekilde sunma amacı içerisinde olan şirket küçük ama çok etkili bir kutu geliştirerek insanların beğenisine sundu.

Apple TV
Apple TV

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir şekle sahip olan ve son derece küçük bu kutu zaman içerisinde fazlası ile beğeni kazandı. Apple TV özellikleri içerisinde yok yok. Sizlere IOS arayüz deneyimini en iyi şekilde sunan ve değerlendirmenize imkan tanıyan bu mükemmel ürünün zaman içerisinde daha farklı yenilikler ile desteklenmesi için güncellemeleri olacak. An itibari ile internet bağlantısı özelliği bulunan ve Wi-Fi bağlantısı da yapan mükemmel arayüe sahip son derece hızlı ve pratik bir receiver ürünü.

Apple iTV
Apple iTV

Apple iTV ismine sahip olacak olan bir televizyon üretmelerini beklerken günümüz teknolojilerinde teknolojilerinde televizyonun olmazsa olmaz parçalarından birisi olan Receiver üretimi yaptılar. Aslında bu kutuyu ülkemizde son dönemlerin popüler uydu alıcısı TivibuEv ile de bağdaştırmak mümkün. İçerisinde filmler, müzikler, kayıt ve sonradan izleme özelliği gibi birçok farklı seçeneği sunuyor ve dahili bir hafızaya da sahip. Mükemmel ötesi bir ürün ve IOS arayüzünün kendisine özel olarak tasarlanmış bir modelini kendi içerisinde barındıran harika bir kutu.

Apple TV Resim
Apple TV Resim

Temel kullanım ekranı yukarıdaki gibi olan ve sanki bir film sitesi içerisinde geziyormuşçasına kaliteli bir şekilde listeleme yapan harika bir ürün olduğunu da söyleyebilmemiz mümkün. Öyle ki cihaz internete bağlı olduğu zaman Apple şirketi tarafından yapılacak olan tüm yeni güncellemeleri otomatik olarak alacak ve kendine uygulayacak. Televizyon kanallarının yaptığı uydu alıcı değişikliklerini de otomatik olarak uygulayacak ve sizlere yayın kesilmesi gibi bir durumu kesinlikle yaşatmamak üzere tasarlanmış harika bir ürün diyebilirim.

Apple TV Uydu
Apple TV Uydu

Apple resmi internet sitesinde satışa sunulan ve 249 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan bu mükemmel ürün daha şimdiden çok ciddi satış rakamlarına ulaştı bile. Bilgisayar mantığında çalışan bu harika ürünün zaman içerisinde çok daha ileri noktalara taşınacağını tahmin ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.